punk je mrtvý - a kdo ne?

radim kopáč, pavel sojka

Unikátně graficky pojatá publikace obsahuje téměř šedesát textů punkových a hard coreových legend doplněných průvodním slovem o historii hnutí a fotografiemi punkového New Yorku z počátku 80. let pořízených aparátem českého fotografa.
Nejenom Sex Pistols, Clash, Dead Kennedys - ale i Youth of Today, Leftöver Crack, Iggy Pop, Cure, Siouxsie & the Banshees. Britský punk a americký hard core v textech. Od sedmdesátek po současnost. Text Radim Kopáč, fotografie Pavel Sojka, předmluva Jaroslav Rudiš, grafická úprava Tereza Šerá. "Těšte se na ten příval energie, na všechny ty flusance, ale i překvapivě silné poetické obrazy, na vztek i melancholii, na kopance i objímání neobyčejných hrdinů punku, kteří nastartovali punkovou revoluci nejen v Británii či Spojených státech. A tolik kapel a umělců inspirovali. Ta energie je prostě nakažlivá. Konec punku se tak nekoná."

ISBN: 978-80-7564-001-7, Překlad:Kopáč, Radim, popis:1× kniha, vázaná, 144 stran, česk, rozměry:19 × 25 cmRok vydání:2016 (1. vydání).

VYPRODÁNO

0,00 Kč